de gym-haroper_edited.png

Abonneer je en wees als eerste op de hoogte van updates rond onze turnkring.

 Bedankt voor het abonneren! 

Dit concept zit nog in zijn testfase.

Zoeken

Breng je sportclub naar school

Bijgewerkt op: 28 sep.

Zoals ieder nieuw turnjaar (of schooljaar) starten wij met de maand van de Sport. Tijdens deze maand worden Sport en Sportclubs in de kijker gezet.

Om de maand "af te sluiten" is woensdag 28 september 2022 een dag dat je in jouw clubkledij naar school mag komen. Wie gaat er in onze fijne sportoutfit naar school gaan? Heb je nog geen club t-shirt? Deze zijn te verkrijgen in de turnzaal bij één van onze trainers. Dit t-shirt kost 10 euro.

Wedstrijdgymnasten kunnen ook een maillot bestellen.


Meer informatie over onze club-kledij vind je terug op: https://www.gym-harop.be/club-kledij
Op de pagina van onze club-kledij vind je ook enkele 2de hands stukken die te koop zijn. Wil je daar meer over weten? Naast deze informatie vind je de contactgegevens van Chris, onze kledijverantwoordelijke. Zij kan je hiermee verder helpen.


Stuur een leuke foto door van jezelf/zoon/dochter die in onze clubkledij naar school is. Misschien dat er nog iets leuk volgt...

28 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven