top of page
de gym-haroper_edited.png

Abonneer je en wees als eerste op de hoogte van updates rond onze turnkring.

 Bedankt voor het abonneren! 

Dit concept zit nog in zijn testfase.

Zoeken

Sinterklaas en Winterbar

Hij komt, hij komt...


Het is bijna zover! Dan loopt Sinterklaas weer over onze daken en zoekt een manier om cadeautjes bij alle kinderen te krijgen. Daarom komt Sinterklaas komende vrijdag (25 november 2022) naar onze vereniging.


Voor zijn verjaardag organiseren wij een feest met winterbar. Kom jij ook mee genieten?


Je kan vrijdag avond tussen 18u en 20u komen genieten van spelen voor groot en klein, een heerlijke bar met warme chocomelk, frisdrank, lekker poffertjes,.... Maar je kan ook even dag komen zeggen aan Sinterklaas, die zijn plekje zal vinden samen met enkele van zijn braafste, sportiefste,... Pieten.


Ben je van onze vereniging en -8 jaar?

Dan kan je bij Sinterklaas nog iets extra krijgen. Om dit in ontvangst te kunnen nemen, meld je je eerst aan bij de Kassa. Zodat we Sinterklaas op de hoogte kunnen brengen van jouw aanwezigheid.13 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page